Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Adelinów – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

85 000 zł1 173 m² 72,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki w spokojnej, cichej wsi Adelinów w województwie łódzkim, powiat piotrkowski, gmina Sulejów. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, całoroczny. Prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Ciemiętniki

Ciemiętniki(Adelinów + 21 km)

150 000 zł2 026 m² 74,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie usytuowana działka leśna o powierzchni około 20 arów w malowniczej miejscowości Ciemiętniki w otulinie świętokrzyskich lasów nad Pilicą. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Skotniki

Skotniki(Adelinów + 12 km)

80 000 zł20 300 m² 3,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży grunt -3 działki O powierzchni razem:2,3 ha. Grunt V i VI klasy (las-ok.1 ha reszta pastwiska,łąki). Lokalizacja skotniki gmina Aleksandrów powiat piotrkowski Zapraszamy! Osoba do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Barkowice Mokre

Barkowice Mokre(Adelinów + 13 km)

160 500 zł1 605 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Barkowicach Mokrych nad Zalewem Sulejowskim, gmina Sulejów Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjno -budowlaną o powierzchni 1605 m 2 położoną w Barkowicach Mokrych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kasztelańska

Piotrków Trybunalski(Adelinów + 18 km)

1 400 000 zł20 514 m² 68,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Kasztelańskiej. Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na sąsiednich działkach.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł700 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka przy ul. Świerczowskiej 181 Powierzchnia 700m2. Wjazd z drogi wewnętrznej, utwardzonej. Skrzynka z prądem na działce. Wodociąg, gaz, kanalizacja w ulicy Świerczowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krosno

Krosno(Adelinów + 21 km)

65 000 zł1 477 m² 44,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Krosno, gmina Gorzkowice | 1477 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1477 m , położona w miejscowości Krosno, gmina Gorzkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przygłów

Przygłów(Adelinów + 11 km)

214 300 zł2 143 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Przygłów w gminie Sulejów. Działka budowlana w Przygłowie ma powierzchnię 2143 metrów kwadratowych. Teren jest pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Wroników

Wroników(Adelinów + 22 km)

89 000 zł3 100 m² 28,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 3100 m - mpzp rm - Wroników, gm. Rozprza Na sprzedaż działka o powierzchni 3100 m położona w miejscowości Wroników, gmina Rozprza, powiat piotrkowski. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Piotrków Trybunalski(Adelinów + 18 km)

550 000 zł3 865 m² 142,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni 3865 m2, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Gospodarczej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Na teren zostały wydane warunki zabudowy na realizację.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona, ul. Wiatraczna

Szczekanica,Piotrków Trybunalski(Adelinów + 18 km)

3 700 000 zł26 000 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny o dużym potencjale logistycznym - sprzedaż ratalna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki inwestycyjnej, idealnej pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Adelinów

Adelinów,łódzkie

89 000 zł1 200 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1200 m położoną w spokojnej miejscowości Adelinów, nieopodal rzeki Pilicy, w gminie Sulejów, powiat Piotrków Trybunalski.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij